10\09\1396حجه الاسلام دكتربيگي امام جمعه شهرستان كوثر(كيوي)استان اردبيل درخطبه هاي اين هفته نماز سياسي عبادي جمعه ضمن تشكر از همه عوامل برگزاري مراسم شهيد مدافع حرم شهيد بابك نوري هريس  وتشكر ازحضور أيت الله سيد حسن عاملي و پوشش خبري صدا وسيماي استان اردبيل با انتقاد شديد از رسانه ملي فرمودند رسانه ملي ميان شهدا مدافع حرم تبعيضي قايل نگردد

خطیب جمعه کوثر در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه صدا و سیمای استان گیلان در پوشش مراسمات شهید مدافع حرم بابک نوری هریس کم کاری کرده است گفت: شاید شهید بابک نوری هریس اصالتی کوثری داشته باشد ولی این شهید والامقام ازآن ایران اسلامی بوده و در رشت به خاک سپرده شده است؛ فلذا می بایست صدا و سیمای مرکز استان گیلان در پوشش اخبار مربوط به مراسمات این شهید مدافع حرم بیشتر تلاش می کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین بیگی در بخشی دیگر از این گفتگو ضمن تبریک ولادت حضرت رسول اکرم (ص) با تأکید بر اتحاد مسلمانان اظهار کرد: اتحاد از اصول مهم دستیابی به آرمان‌ها و اهداف عالیه هر کشوری است.

وی در ادامه با اشاره به سالروز شهادت آیت‌الله مدرس و تبریک روز مجلس و تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در سال 58 گفت: طبق منویات رهبری اگر قوانین مجلس فراگیر و برای مردم باشد مجلس و دولتی قوی خواهیم داشت. 

پدر معنوی کوثر با اشاره به عملکرد نامناسب دولت و آمار 33 درصدی زیر خط فقر مردم در کشور تصریح کرد: مجلس با یک قانون ضعیف سبب فقر می‌شود و با تصویب قانونی قوی مردم جامعه را به رفاه خواهد رساند.

امام جمعه کوثر به سفر هفته آینده استاندار اردبیل به کوثر اشاره کرد و ادامه داد: یکی از مطالبات بحق مردم کوثر آغاز عملیات اجرایی سد نیمه‌کاره گیوی بوده و خروج از بن‌بست شهرستان با ایجاد راه جدید و ترمیم راه‌های قبلی است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان کوثر بر مهار آب‌های سطحی و شیرین منطقه تأکید کرد و گفت: خواست اهالی کوثر از نماینده مردم در مجلس، ساماندهی و رسیدگی به حضور مسؤولان ادارات در حوزه مسؤولیتی خویش است.  ———***از نظر ومنظر مردم :::::( رسانه ملي ؟ فراتر از رسانه استاني بايد عمل مي كرد  ومراسم شهيد مدافع حرم بابك نوري هريس كوثرراپوشش ميداد  )

ارسال دیدگاه