یادواره شهدای شهرستان کوثر و 2 شهید گمنام امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و با شرکت اهالی شهید پرور کوثر در محل مسجد جامع گیوی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین بیگی امام جمعه کوثر ضمن خیر مقدم گویی در این مراسم گفت: یادواره‌های شهدا باید به عنوان یک اصل اساسی مبنای کار قرار گیرد و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و دلجویی از آن‌ها نیز روحیه مسئولان نظام را برای خدمت‌رسانی بیشتر و بهتر به مردم تقویت می‌کند که امیدواریم با خدمت بیشتر به مردم و خانواده‌های معظم شهدا، ضمن ادامه دادن راه روشن و درخشان آنان در راه اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران و اقتدار بیش از پیش این نظام الهی گام برداریم.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین نوری، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه اردبیل طی سخنانی اظهار کرد: خانواده‌های شهدای والامقام کشورمان نماد ایستادگی و مقاومت هستند که باید تمام خانواده‌ها درس مقاومت و صبر را از این خانواده‌ها بیاموزند و بدانند که خانواده‌های شهدای والامقام نیز به اندازه شهدای کشورمان رشادت و فداکاری کرده‌اند و این یک موضوع قابل توجه است.

وی خاطر نشان کرد: ایثارگری و جانفشانی شهدا و جانبازان پاداش بزرگی در نزد خداوند متعال دارد و جایگاه شهدا هم در این دنیا و هم در آن دنیا غیرقابل مقایسه با سایر جایگاه‌ها است و دیدار با خانواده‌های شهدای والامقام نیز یک افتخار و برکت بسیار بزرگ برای ما است که نصیب ما شده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه اردبیل ضمن تاکید بر برگزاری هرچه با شکوه تر یادواره شهدا گفت: استمرار برگزاری یادواره شهدا و سهیم شدن نسل جوان در برگزاری یادواره ها موجب آگاهی نسل جوانان با یثارگری های دوران دفاع مقدس می شود.

حجت الاسلام والمسلمین نوری افزود: قدرت و اقتدار و عظمت کشورمان مدیون شهیدان، ایثارگرن و جانبازان والامقام هشت سال دفاع مقدس است؛ آن بزرگواران راه خود را با بصیرت تمام یافتند و در راه اعتلای این نظام از جان خود گذشتند.

وی ابراز کرد: انتقال ارزشمند دستاوردهای دفاع مقدس وظیفه‌ای بر دوش ما ست که باید نسل های جدید با این فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شده و دستاوردهای انقلاب اسلامی و شهدا وا مام راحل را به خوبی بشناسند؛ نباید از یاد شهدا غافل بود زیرا هر بار از شهدا و عقیده الهی و معنوی آنها غافل شده‌ایم مشکلات بر ما فائق آمده است.

پخش کلیپ ، مداحی و سینه زنی از دیگر بخش های این یادواره بود.

شهرستان کوثر100شهید در دوران هشت سال دفاع مقدس تقدیم نظام و آرمان های والای انقلاب اسلامی کرد

ارسال دیدگاه